Scholl ile Evde Profesyonel Ayak Bakımı

İşte çok yorucu bir günün ardından veya çocukları yatırdıktan sonra, ihtiyacınız olan şey kapsamlı bir ayak bakımı olabilir. Ancak evden özellikle bunun için çıkmak angarya gibi gelebilir. Artık korkmayın; bu rehberde evde güzellik salonu kalitesinde ayak bakımı sonuçları elde etmenin yollarını bulacaksınız.

Ayaklarınızı suda bekletmeye gerek yok! Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü ile mükemmel bir deneyimin keyfini çıkarın. Gümüş renkli halkayı sola çevirerek cihazı çalıştırın ve silindir başlığı sertleşmiş derinin üzerine yavaşça hareket ettirerek uygulayın. En iyi sonuçlar için düzenli olarak kullanın. Cihazı aynı bölgeye bir seferde 3-4 saniyeden uzun süre uygulamayın. Cihaz güvenlidir ve çok bastırıldığında durur. Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü ile ayaklarınızda bir dokunuşta kadife yumuşaklığına kavuşun.

Bakımlı ayaklar için sonraki adım nemlendirmedir. Sert derinin kontrol atında tutulması ve ayaklarınızın nemli kalması için ayaklarınızı nemlendirin.

Son olarak, ayaklarınızı sertleşmiş deriden arındırdıktan sonra Scholl Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Setini kullanarak tırnaklarınızı törpüleyin, düzeltin ve parlatın. Böylece göz kamaştıran bakımlı tırnaklara bir dokunuşta kavuşun. Törpüleme, düzeltme ve parlatma için 3 farklı başlıkla, hayalinizdeki tırnaklara 3 adımda sahip olabilirsiniz.

Bu adımları takip ettikten sonra ayaklarınız yenilenmiş ve büyüleyici bir görünüme sahip olacak ve yılın hangi zamanı olursa olsun ayaklarınızla gurur duyacaksınız.