Muhteşem Ayaklar İçin En Etkili Yöntemler

Sertleşmiş deri hafife alınacak bir konu değil, özellikle de ayağınızın sağlığı ve güzelliğiyle ilgili olduğu düşünülürse. Topuklarınızdaki derinin kuru ve sert görüntüsü, onları saklamak istemenize ya da topuklu ayakkabı giydiğinizde biraz zorluk yaşamanıza neden olabilir. Neyse ki kuru ve sert deriden kurtulup sergilemekten mutlu olacağınız kolay yöntemler mevcut. İşin gerçeği, bu yazıyı okumayı bitirdiğinizde kuru ve sertleşmiş deri tarih olacak! 

Her zaman pamuk gibi yumuşacık

Pürüzlü ve sert deriden kurtulmak için en etkili yollardan biri törpülemektir. Scholl Velvet Smooth Express Pedi, ayaklarınızı gereken ipeksi yumuşaklığa ve eşsiz görünümüne kavuşturacak etkili bir elektronik ayak törpüsüdür. Elektronik törpü, özel tasarlanan mikro silindiri sayesinde topuklarınızı rahat ve hızlı bir biçimde törpüleyip, cildinizi yumuşatarak parlatır. Ergonomik tasarlanan ve yumuşak dokunuş sunan gövde demek, tutması kolay ve zahmetsiz uygulamaya imkan veriyor demektir. 

Zaman harcamadan 

Zaman açısından çok sıkışıksanız, Scholl Velvet Smooth Express Pedi ayaklarınıza o muhteşem görünümü çok hızlı bir biçimde verebilir, çok az bir zamanınız olsa bile ayak bakımınızı tamamlayabilir. Gövdesinin ergonomik konforu ve mikro silindirin rahat dönebilen yapısı ile çok kısa sürede, çok efor harcamadan uygulama imkanı sunar. Yani zamanınızı koruyarak sertleşmiş deriden ve hoş olmayan görüntüden kurtulup bebek cildi gibi yumuşacık topuklara ve pırıl pırıl bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Son derece güvenli 

Scholl Velvet Smooth Express Pedi’ni güvenle kullanabilirsiniz. Mikro silindir başlığı, cildinize ya da sağlığınıza herhangi bir zarar vermeden ölü deriyi nazikçe törpüler. Diğer uygulamalar daha keskin araçlarla cildinizde kimi sorunlara yol açabilir; ancak Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile böyle bir risk hiç olmaz!