Hiç Uğraşmadan Ayak Bakımı Yapmak Mümkün mü?

Uzun uğraşlara hiç girmeden de ayaklarınızın ve ayak tırnaklarınızın harika görünmesini istiyorsanız, yapabileceğiniz birkaç şey var. Çoğu kadın her zaman ışıl ışıl parlayan, sağlıklı ayaklara sahip olmak ister. Ancak çaba sarf etme, zaman ayırma gibi nedenlerle gereken bakımı çoğu zaman yapamaz. Ayrıca farklı teknikler uygulamak, yeni ojeler kullanmak da isteyebilirler; ama bunlar için de yine ekstra zaman harcamak gerekir. Gerçekten ne kadar zaman ayırabilirsiniz ki? 

Neyse ki memnun olmaktan öte bayılacağınız ayaklara sahip olmak için kolay bir yöntemimiz var. Scholl, “harika!” dedirtecek ayak tırnaklarına sahip olmanızı sağlayacak! 

Scholl Velvet Smooth Express Pedi ve Scholl Tırnak Mantarı Giderici 

Mükemmel ayaklara sahip olmanın yolu, ayak kadar ayak tırnaklarına da yeterli özeni göstermekten geçer. Bu yüzden ayak bakımı yaparken ayak tırnaklarınızla da ilgilenmeyi unutmayın. 

Ayak bakımı için Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile ayaklarınızdaki ölü derilerden kurtularak yumuşacık ayaklara sahip olabilirsiniz. Ayak derisinden sonra sıra geldi ayak tırnaklarına. Mükemmel ayak tırnaklarına sahip olmanın yolu, tırnaklardaki mantardan kurtulmaktan geçer. Bunun için Scholl Tırnak Mantarı Giderici size yardımcı olur. Tırnak mantarı, tırnaklarınızı güçsüzleştirir, kırar, sarartır ve dokusunu bozar. Scholl Tırnak Mantarı Giderici ile güçlü, ışıl ışıl parlayan, sağlıklı tırnaklara kavuşabilirsiniz. Bu bakımların haricinde mükemmel ayaklar için düzenli ayak bakımınızı yapmayı ihmal etmeyin. Çoraplarınızı her gün değiştirin, aynı ayakkabıyı en fazla iki günde bir giyin, ayağınızı her gün yıkayın, parmak aralarına kadar nemli bırakmadan kurutun ve ayaklarınızı özenle nemlendirin. Böylece tam bir ayak bakımı yapmış olursunuz. 

Ek bilgi 

İnternet sayesinde güzellik forumlarına, blogger’ların ayak bakımıyla ilgili yazılarına ve yeni teknolojiler hakkında daha fazla bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Scholl Ayak Bakımı İpuçları sayfamızdan da kolayca daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Scholl Velvet Smooth Ekspress Pedi Hakkında Daha Fazla Bilgi için aşağıdaki ok tuşuna basabilirsiniz.