Elektronik Ayak Törpüsü Rehberi

Düzenli ayak bakımı ayakta kuru cilt ve nasırların önlenmesi için önemlidir, ayrıca sağlıklı, güzel görünen ayaklara sahip olmanıza yardımcı olur ve bunu gerçekleştirmenin en kolay yolu Scholl Elektronik Ayak Törpüsü’dür. Yaz gelirken mutlaka edinilmesi gereken bir ürün; güzellik salonuna pahalı bir yolculuk yapmaya gerek kalmadan ayağınızdaki sert deriyi çaba sarf etmeden kolay bir şekilde törpülemenize olanak tanıyor. Ergonomik şekli ve özel tasarlanmış başlığıyla birkaç adımda güzel ve pürüzsüz görünen ayaklara sahip olacaksınız. 

Ayaklarınızı temizlemekle başlayın, başlamadan önce onları yıkayıp iyice kurulayın. 

Nasıl kullanılır? 

Kullanmadan önce silindirin koruyucu bandını çıkarın. Silindir başlığın yerine iyice oturduğundan emin olun. Gümüş renkli halkayı sola çevirerek cihazı açın. Silindir başlığı sertleşmiş derinin üzerinde hafifçe gezdirin. Ölü derinin pul pul döküldüğünü göreceksiniz. Cihazı sadece kuru deri üzerinde uygulayın. Aynı yeri çok uzun süre törpülemeyin. Aşırı bastırmayın, çok bastırdığınızda başlık zaten kendi kendine duracak. 

Cihazı kapatın ve istediğiniz yumuşaklığı elde edip etmediğinizi kontrol edin. Sert kaldığını düşündüğünüz bölgeleri tekrar törpüleyin. Yine de törpüyü aynı yerde üç dört saniyeden uzun süre tutmayın. Acı veya tahriş hissediyorsanız cihazı oraya uygulamayı hemen durdurun. Ayaklarınız yumuşak ve pürüzsüz olduğunda derin bir nefes alabilirsiniz. 

Gümüş halkayı sağa çevirerek cihazı kapatın. Ölü deri parçalarından kurtulmak için ayaklarınızı silin veya yıkayın, sonra iyice kurulayın. Pedikürünüzü tamamlamak için nemlendirici bir ürün kullanarak cildinizdeki nem dengesini düzenleyebilirsiniz. 

Nasıl Temizlenir? 

Elektronik Ayak Törpüsü’nü temizlemek için öncelikle kapalı olması gerekmektedir. Cihazın kenarındaki “eject” düğmesine basarak silindir başlığı cihazdan yavaşça çıkarın. Silindir başlığı muslukta yıkayın. Cihazın ana gövdesini suya tutmayın, temiz ve nemli bir bezle silin. Silindir başlığı ve ana gövdeyi iyice kurulayın. Sonra silindir başlığı yerine takın. Ardından Elektronik Ayak Törpüsü’nü koruyucu kapağıyla birlikte güvenli bir yere koyun. Bir dahaki kullanıma hazır! 

Silindir başlığının etkisinin azaldığını hissettiğinizde başlığı yenilemenin vakti gelmiş demektir. Ama unutmayın, bu ürünle birlikte sadece Scholl Velvet Smooth Micralumina Başlıklarını kullanmanız gerekiyor. 

Cihaz pille çalışmaktadır. Alttaki bölmeyi cihazdan ayırıp kullanılmış pilleri çıkarın. Dört adet yeni pili cihazda gösterildiği şekilde takın. Eski ve yeni pilleri birbiriyle karıştırmayın. Şarj edilebilir pillerden kullanmayın. Kullanılmış pilleri geri dönüşüm kutularına atın. 

Yumuşak ve pürüzsüz ayaklara sahip olmak işte bu kadar kolay!