Tırnak Mantarı Giderici

Ürün Özellikleri

  • Faydaları Tedavi Aşamasının sonunda, tırnaktaki renk değişiminin seviyesi azalır. Normal yeniden büyüme zamanı sonrasında, tırnakta bozulma belirtisi kalmaz ve normal sağlığına kavuşur.

Ürün Paketi İçeriği: 3,8 ML

Ürün Açıklaması

Tırnak mantar enfeksiyonunun tedavisi için uygun. Pakette 5 kullan at törpü ve tedavi solüsyonu bulunur.
Nasıl çalışır
Ürün tırnağın pH dengesini düşürerek istenmeyen mantar oluşumu ve yayılmasını önleyen bir ortam yaratır.

İçeriği: Sitrik asit, izopropil alkol, sodyum benzoat, üre, gliserin, pantenol.

Nasıl kullanılır
1. Adım. Tırnak yüzeyini haftada bir törpüleyin. Kullanım sonrası törpüyü atın. Sıvıyı etkilenen tırnağa günde bir kez uygulayın. Tedaviye 3 hafta devam edin.

2. Adım Sıvıyı enfeksiyonlu tırnağa 9 ay boyunca veya tırnak rengini alana kadar haftada bir uygulayın.

Uyarılar: Törpü tek kullanımlıktır. Birden çok kullanılması mantarın yayılmasına neden olabilir.
• Tırnak Mantarı Giderici ürünü kullanıldığı sürece, tırnak cilası veya takma tırnak kullanılmamalıdır. • Ayak tırnaklarınızı ayda bir kez kesin - tırnağı asla cilt seviyesine dek kesmeyin (2mm - 3mm’lik mesafe bırakın). Aşağıda belirtilen durumlarda doktorunuza veya bir ayak sağlığı uzmanına danışın: • Belirtilerin iki yıldan daha fazla sürmesi • Renk değişiminin tırnağın tüm yüzeyini kaplaması • Belirtilerin ikiden fazla el veya ayak parmağında görülmesi.
Diyabetikseniz kullanmadan önce doktorunuza danışın.
Göz ve cilt ile temasından kaçının. Tahriş oluşması halinde, kullanıma son verin. Kullandıktan sonra kapağını daima kapatın. Yalnızca harici kullanım içindir. Çatlak deri üzerinde veya ayaklarınızda mevcut olan diğer sorunlarda kullanmayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve 25°C’nin altında saklayın.

Product Code: 5038483956403