Koku Önleyici Ayak Spreyi

Ürün Özellikleri

  • Gün boyu ferah, kuru ve güzel kokan ayaklara sahip olmanızı saglar.
  • Anti-perspirant formülüyle gün içinde ayakların kesintisiz olarak kuru kalmasını sağlar.
  • Anti-bakteriyel içeriği sayesinde ayaklardaki bakteri oluşumunun da etkin bir şekilde önüne geçer.
  • Sadece ayak kokusunu önlemekle kalmaz, yenilenen kokusuyla ayaklara hoş bir koku kazandırır.

Ürün Paketi İçeriği: 150 ML

Ürün Açıklaması

Kokuları bastıran antiperspiran ayak spreyi.
Nasıl çalışır
Kokuları bastırır ve ayaklarınızı kuru tutar.
Ayak kokusunu etkisiz hale getirmek için özel olarak geliştirilmiş ve ayak kokusu için sprey çeşitleri arasında eşsiz olan Neutra-Active sistemin kullanıldığı ayak kokusu önleyici spreyi, püskürtmeden önce çalkalamak ve yaklaşık 15 cm uzaklıktan ayaklara uygulamak yeterlidir.
Scholl ayak kokusu spreyi, yenilenen kokusuyla sadece ayak kokusu önleyici sprey olarak kalmıyor, ayrıca ayaklara hoş bir koku kazandırıyor. Ayak kokusu için sprey ile birlikte Scholl Koku Önleyici Dual-Action Ayakkabı Spreyi'ni de kullanarak mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Butane, Isobutane, Propane, Aluminium Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Disteardimonium Hectorite, Parfum, Propylene Carbonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, propellant: Hydrocarbon

Nasıl kullanılır
Gerektiğinde ayaklarınıza sıkın.

Tek hareketle açılan kapağı ve püskürtmeli yapısıyla kolayca uygulanabilen ayak spreyi, 24 saat boyunca ayakların terlemesini önleyerek, ayaklardaki koku oluşumunu engeller. Anti-perspirant formülüyle gün içinde ayakların kesintisiz olarak kuru kalmasını sağlayan ayak kokusu giderici sprey, aynı zamanda anti-bakteriyel içeriği sayesinde ayaklardaki bakteri oluşumunun da etkin bir şekilde önüne geçer.

Talimatlarda belirtildiği şekilde kullanın. Çocukların erişiminden uzak tutun. Yalnızca harici kullanım içindir. Basınçlı kutu: Güneş ışığından koruyun. 50°C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Motorlu araçlarda, çıplak ateş ya da ocağın yanında yüksek ısı oluşabilir. Kullandıktan sonra bile delmeyin, ateşe atmayın. Çıplak ateşe ya da (mum gibi) akkor halindeki başka malzemelere püskürtmeyin, elektrik kaynaklı ateş ve ısı kaynaklarının ya da (TV gibi) elektrikli cihazların yakınında kullanmayın. Tutuşma kaynaklarından uzak tutun - Ürünü kullanırken sigara içmeyin. Yalnızca iyi havalandırılmış ortamlarda kullanın. Gözle temasından sakının.Tahriş oluşması halinde kullanıma son verin. Solumayın. Dikkat: Kasıtlı olarak kullanım yoğunluğunu arttırma ve ürün içeriğini soluma şeklinde yanlış kullanımlar zararlı veya ölümcül olabilir. Diyabetiklerde ve dolaşım bozukluğu olan kişilerde kullanılabilir.
ÇOK KOLAY ALEVLENİR.

Product Code: 5052197017724