Scholl Velvet Smooth Express

Velvet Smooth Kullanımı

Mükemmel Ayak Bakım Rutinini Keşfedin

Testi Tamamlayın ve Hangi Ayak Bakımının Size Uygun Olduğunu Öğrenin.

TV-Reklamı

Sık Sorulan Sorular

Ayak Bakımı Hakkında merak Ettiğiniz Her Şey Burada

Cilt Kuruluğu ve Nasırlar neden olur?

Ayaklar her gün vücudun yükünü taşımasına rağmen gerek duyulmadıkça ilgi gösterilmiyor. Ayak tabanımızdaki kalın deri çabucacık kurulaşıyor ve vücut ağırlığımızdan veya sıkan ayakkabılarımızdan dolayı sertleşiyor. Özellikle tek noktaya binen basınca karşı vücudumuz yeni hücreler üretiyor ve tek noktada biriken hücreler sarı kalın bir deri tabakası oluşturuyor.

Kuruyan Cİlt ve Nasır nelere sebep olabilir?

Nasırlar giderilmediği taktirde, ayaktaki hassas cilt hasar görebilir ve bakterilere daha duyarlı bir hale gelebilir. Bu durumda iltahap veya ayak mantarı oluşabilir. Bu sebeple kuru cilt ve nasırlar düzenli olarak giderilmelidir.

Yeni Elmas Taneli Express Pedi'nin özelliği nedir?

Velvet Smooth Express Pedi değiştirebilir elmas taneli yedek başlığı ile ergonomik bir yapıya sahiptir ve ulaşılması en zor yerlere bile ulaşmayı kolayca sağlar. Üzerindeki elmas taneleri sayesinde parçacıklı yapısıyla ölü derinin temizliğini yaparken, elmasın zengin mineralleri yapısıyla da ayağı besler. 3 farklı deri tipine uygun başlığa sahiptir.

Express Pedinin Topuk törpüsünden veya Ponza taşından farkı nedir?

Nasır ve ölü deri bakımı Express Pedi'nin elmas taneli yapısıyla çok kolay ve basit. Ayrıca normal törpüye göre kuru uygulanabilen, hızlı, basit ve sadece başlığını değiştirerek ömür boyu kullanabileceğiniz bir üründür.

Velvet Smooth Express Pedi ayaklarıma uygun mu?

Velvet Smooth Express Pedi başlıkları şimdi ince kesim elmas taneleri ile kaplı yapısıyla ayak bakımınızı zenginleştiriyor. Ayaklarınızın sertliğine göre 3 farklı seçeneğe sahip yedek başlıklar ile az sert, orta sert veya çok sert derilerinize kolayca bakım yapabilirsiniz.

Elimdeki, Dizimdeki veya Dirseğimdeki Sert Deriye Velvet Smooth'u kullanabilir miyim?

Evet Velvet Smooth Express Pedi'yi elinizin içindeki, diziniz veya dirseğinizdeki kalınlaşmış derilerde kullanabilirsiniz. Ürün kullanım klavuzundaki kullanım şekillerine dikkat ederek kullananınız. Sertliğine göre 3 farklı yedek başlıktan birini, başlığı değiştirerek kullanabilirsiniz.

Elmas Taneli Velvet Smooth Express Pedi Nasıl Çalışır?

Velvet Smooth Express Pedi kolay ve hassas bir ölü deri temizliği yapamanızı sağlar. Sert derinin oldugu bölgede canlı deriye zarar vermeden ölü deriden kurtulabilirsiniz. Yeni yedek başlıklar sayesinde farklı sertlikteki derilerinize farklı başlıkları kullanabilir ve az sert deriler için başlıkla en iyi bitirişi yapabilirsiniz.

Yedek Başlıklardaki Elmas Taneleri Ne İşe Yarıyor?

Elmas taneleri güzellik sektöründe halihazırda kullanılan bir elementtir. Özellikle cilt bakımında kullanılan elmaslar, zengin mineral yapısıyla cildinizi güçlendirirken, ölü deri temizliğinde etkili sonuç sağlar. Ayrıca elmaslar dünyanın en sert maddelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Bu sebeple elmaslar sadece başlıkların etkisini geliştirmekle kalmaz, sert derilerinizde etkili sonuç almanızı da sağlar.

Nasır ve Ölü Deri Bakımında Zorlanır Mıyım?

Hayır. Velvet Smooth Express Pedi'nin güvenlik sistemi oldukça gelişmiştir. Cildinizde bastırdığınız taktirde durur. Kutusundaki kullanım klavuzu takip edildiği taktirde, kullanımı çok kolaydır.

Velvet Smooth Express Pedi Cildimze Zarar Verir Mi?

Velvet Smooth Express Pedi kullanım talimatları takip edildiği taktirde cildinize zarar vermez. Kuru, sert derilerin üzerinde hafifçe gezdirilerek uygulanmalıdır. Rahatsız, yaralı veya irite olmuş cilde uygulanmamalıdır. Bastırıldığı taktirde durur. Acı hissedildiği taktirde de kullanımı durdurulmalıdır.

Velvet Smooth Express Pedi'ni Ne Sıklıkla Kullanmalıyım?

Scholl olarak Velvet Smooth Express pedini gün aşırı veya günde bir kullanmanızı öneriyoruz. Fakat ayağınızın derisindeki sertlik ve ihtiyacınıza göre siz dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Neden 3 Farklı Sertlikte Başlık Var? Ben hangisini Kullanmalıyım?

Elmas Taneli yedek başlıklar tüketicilerin global olarak ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş, aynı zamanda düzenli bakımda zengin mineralleriyle ayak bakımına destek olan bir yapıya sahiptir. Ayağınızdaki nasırın sertliğine göre Çok sert, Orta Sert ve Az Sert deriler için yedek başlıklar bulunmaktadır. Çok sert başlık özellikle sertleşmiş nasırlarda, orta sert ayagınızın sertleşmeye başlayan alanlarında, az sert ise ayak bakımınızı tamamlamakta kullanabileceğiniz başlıklardır.

Ayaklarımı Bakım Yapmadan Önce Yıkamalı mıyım? Hangi Hazırlık En İyi Sonuç Verecektir?

Scholl Velvet Smooth Express Pedi kullanılmadan önce ayaklar yıkanmamalıdır. Sert ve kuru ayaklara uygulanması gerektiği kutu üzerinde de belirtilmektedir. Eğer nasır ayagınızı yıkadıgınız sırada yumuşar ise, tam olarak giderilmesi sağlanamayabilir. En iyi hazırlık ayaklarınızın kuru bir bez ile temizlenmesiyle sağlanabilir.