Yumuşak Nasır Sökücü Ped

Ürün Özellikleri

  • Salisilik asit içerir. Ambalajda 4 x ilaçlı plaster ve 4 x ilaçlı disk bulunur.
  • Faydaları Nasırları etrafındaki sağlıklı deriyi koruyarak yok eder.

Ürün Paketi İçeriği: 8 EA

Ürün mevcut içinde: 4 Adet Ped, 4 adet Aktif Madde (Salisilik asit) İçeren Disk.

Ürün Açıklaması

Parmakların ayakla birleştiği noktalarda ve topuk civrında bulunan nasırlar içindir.
Nasıl çalışır
İlaçlı diskler doğrudan nasıra etki edip yok olmasını sağlarken, etrafındaki deriyi korur.

Nasıl kullanılır
Aktif madde içeren diskin arkasındaki kağıdı çıkarın ve nasırın ortasına yerleştirin. Üzerini pedle kapatın. Nasır kaybolana kadar her gün tekrarlayın.

Uyarılar: Tekrar eden nasırlar olması halinde bir doktora veya eczacıya danışın. Normal cilt üzerinde kullanmayın. Yalnızca haricen kullanılır. Nasır veya etrafındaki deri iltihaplanmış veya sıyrılmışsa, ürünü kullanmayın. 25 °C’nin altındaki sıcaklıklarda saklayın. Donmadan koruyun. Ambalaj üzerinde yazılı olan son kullanma tarihinden sonra kullanmayın. Dış ambalajı hasar görmüş ürünleri kullanmayın.
Bu ürün, normal sağlıklı cilde uygulandığında yanma hissiyle birlikte tahrişlere yol açabilir. Ürünü tam olarak tedavi gerektiren bölgeye yerleştirin. Aşırı rahatsızlık, ağrı/acı, tahriş veya alerji belirtileri görülmesi halinde kullanıma son verin. Salisilik aside veya diğer bir ürün içeriğine alerjiniz varsa ürünü kullanmayın. Diyabetli hastalar için UYGUN DEĞİLDİR. Artrit (atardamar iltihabı), nöropati (sinir hasarı), deri lezyonları (tahriş olmuş, iltihaplanmış veya sıyrılmış deri) bulunan kişiler ve 16 yaşından küçük çocuklar kullanmadan önce doktora danışılmalıdır."

Product Code: 5038483587256