Su Geçirmez Nasır Sökücü Plaster

Ürün Özellikleri

  • Güvenli ve etkin nasır temizliği sağlar.

Ürün mevcut içinde: Ambalajda 8 Adet ilaçlı plaster ve 8 Adet ilaçlı disk bulunur.

Ürün Açıklaması

Salisilik Asit bir keratolitiktir, nasırları parçalar. Yumuşak bant pedleri baskıya karşı hemen rahatlama sağlar ve Scholl Disc System nasır çevrelerindeki sağlıklı deriyi korur.

Salicylic Acid, Titanium Dioxide, Liquid Paraffin, polyvinyl alkyl ether, 4,4’ thio-bis-tert-butyl-5-methylphenol), Red iron oxide, Black Iron Oxide. Salisilik Asit keratoliktir (nasırı eritir).

Kullanma Talimatı: Ayaklar temiz ve kuru olmalıdır. Korisit diski dayandığı yerden çekin. Nasırın üzerine yerleştirin. Yapışkan kısım cilt tarafında kalacaktır. İyice yapışması için hafif bir baskı uygulayın. Koruyucu bandı uygulayın. Bant kanatları ile sabitleyin. Nasırlı bölge tekrar yumuşayana kadar günlük olarak kullanın.

Dikkat: Aşağıdaki durumlarda ürünü kullanmayın; Diyabet, ciddi dolaşım bozuklukarı veya sinirlerde hasar olması durumunda. Salisilik asit veya ürün içeriğinde yer alan herhangi bir maddeye karşı hassasiyetiniz varsa. Nasırın etrafındaki ciltte iltihaplanma veya yara varsa.
Doktorunuz farklı bir tavsiyede bulunmadıysa 2 haftadan daha uzun süre kullanmayın. Doktor tavsiyesi olmadığı sürece 16 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.
Uyarılar: Hamilelikte veya emzirme döneminde doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Bu ürün, normal sağlıklı cilde uygulandığında yanma hissiyle birlikte tahrişlere yol açabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda flasteri çıkartın ve geçici olarak kullanıma ara verin. Tahriş olan cilt düzeldiğinde ürünü tam olarak nasırın üzerine yerleştirerek kullanıma devam edin. Başka bir istenmeyen etki ile karşılaşmanız durumunda doktorunuza veya eczacınıza danışın.
Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. 25ºC’yi geçmeyen bir sıcaklıkta saklayın. Ambalajı zedelenmiş ürünü kullanmayın. Ambalaj üzerindeki son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

Product Code: 5038483588147