Elektronik Tırnak Bakım Seti

Ürün Özellikleri

  • Faydaları Göz Kamaştıran Bakımlı Tırnaklar Doğal Parlaklık Parlatma işlemi artık çok kolay İstediğiniz yerde istediğiniz zaman kolayca Kolay kullanılır Kolay temizlenir Evde veya tatilde kullanıma uygundur.

Ürün Açıklaması

Göz Kamaştıran Bakımlı Tırnakar Artık Çok Kolay! Schollün yeni elektronik tırnak bakım setiyle tırnaklarınıza herkes hayran kalacak. 4 adımda tırnaklarınızı törpülemek düzeltmek parlatmak ve saglıklı görünümünü korumak artık çok kolay.
Nasıl çalışır
4 farklı adımda tırnaklarınızı törpüleyin, düzeltin ve parlatın. Son adımda da Bakım Yağı ile tırnak etlerinizi yumuşatın ve tırnaklarınızı ışıldatın.
Daha iyi sonuçlar için el ve ayak tırnaklarınızın kuru olması gerekmektedir.

3 farklı yedek başlık setiyle ve kapağıyla birlikte gelmektedir.

Nasıl kullanılır
Başlarken pilin koruyucu bandını çıkarın ardından cihazın kapağını çıkarıp mavi törpü başlığını yerine takın.
Cihazı çalıştırın ve hızını normal veya hızlı olarak ayarlayın.
Kullanırken, tırnağınızın pürüzsüzlüğünü ve görünümünü kontrol edin.
2. adımda tırnak yüzeyinizi düzleştirmek için cihazın başlığını 2 numaralı Turkuaz başlık ile değiştirin. 2 haftada bir, Tırnak başına maksimum 15 saniye ayırıp tırnağınıza zarar vermeden uygulamayı tekrarlayın.
Düzleştirme başlığını kullanırken tırnağınıza çok bastırmayın veya sadece tek bir noktaya uygulamayın. Uyguladığınız tırnağı kontrol edin ve bitirirken tırnağınızı kuru bir bez ile temizleyin.
3. adımda 3 numaralı Parlatma başlığını takın ve tırnaklarında yumuşak dairesel hareketlerle gezdirin.
Son adımda da Bakım yağını ince bir tabaka olarak tırnağınıza ve tırnak etlerinize sürerek etinizi yumuşatın ve tırnaklarınızı ışıldatın. Bakım yağını masaj yaparak uygulayın ve tırnaklarınızın ışıltısını uzun süre koruyun!

Uyarılar: Kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz. Sadece el ve ayak tırnaklarında kullanılmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Tahriş veya rahatsızlık olması durumunda kullanımı derhal durdurun. Tırnak yüzeyini aşırı cilalamamaya dikkat edin. İnce, hassas, zedelenmiş veya enfekte olmuş tırnaklarda kullanmayın. Cihazı sudan uzak tutun.

EA_3024748

Product Code: 8690570539707