Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi

Ürün Özellikleri

  • 24 saat kokusuz, ferah ayakkabılar. 
  • Tüm ayakkabılar için uygundur.
  • Kalıntı bırakmaz.

Ürün Paketi İçeriği: 150 ML

Ürün Açıklaması

Ayakkabı kokusunu ortadan kaldırarak bakteri oluşumunu önler.

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal. Limonene içerir. Alerjiye sebebiyet verebilir.

Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Kullanım öncesinde ve sonrasında ayakkabınızın içine püskürtün. Giymeden önce ayakkabıların kurumasını bekleyin. Dış yüzeylere bulaşan ürünü derhal silin. İz bırakmaz.

Uyarılar: Talimatlarda belirtildiği şekilde kullanın. Çocukların erişiminden uzak tutun. Basınçlı kutu: Güneş ışığından koruyun. 50°C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Motorlu araçlarda, çıplak ateş ya da ocağın yanında yüksek ısı oluşabilir. Kullandıktan sonra bile delmeyin, ateşe atmayın. Çıplak ateşe ya da (mum gibi) akkor halindeki başka malzemelere püskürtmeyin, elektrik kaynaklı ateş ve ısı kaynaklarına ya da (TV gibi) elektrikli cihazların yakınında kullanmayın. Tutuşma kaynaklarından uzak tutun - Ürünü kullanırken sigara içmeyin. Yalnızca iyi havalandırılmış ortamlarda kullanın. Deri ve gözle temasından sakının.Tahriş oluşması halinde kullanıma son verin. Yutulduğu takdirde derhal doktora başvurun, ürün kabını veya etiketini gösterin. Solumayın. Dikkat: Kasıtlı olarak kullanım yoğunluğunu arttırma ve ürün içeriğini soluma şeklinde yanlış kullanımlar zararlı veya ölümcül olabilir. Diyabetiklerde ve dolaşım bozukluğu olan kişilerde kullanılabilir. ÇOK KOLAY ALEVLENİR.

Product Code: 5052197013405